Śpiew

czas zacząć twoją przygodę

Nasze Studio powstało z myślą o wszystkich, którzy kochają śpiewać i chcą być coraz lepsi. Szkolimy głosy amatorów i pomagamy profesjonalistom. Dzięki licznym warsztatom i wykładom, podczas których podnosimy nasze kwalifikacje, możemy zaoferować Państwu najskuteczniejsze metody i techniki pracy z głosem, m.in. technikę MIXu, Flow Fonation, pracę z ciałem z elementami techniki Aleksandra, jogi oraz gimnastykę oddechową.

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Celem każdego nauczyciela śpiewu Be Music jest dążenie do poznania głosu swojego ucznia, poznanie Jego mocnych i słabych stron i wyznaczenie ścieżki indywidualnego rozwoju, której celem jest samoświadomość, a co za tym idzie dźwięczny, równy i co najważniejsze, zdrowy głos! Dwa razy w roku organizujemy koncerty naszych uczniów, aby mogli sprawdzić się przed szerszą publicznością, a pod koniec każdego roku dajemy możliwość nagrania piosenki w profesjonalnym studio.

Zespoły Wokalne

Śpiewanie w zespole lub grupie ludzi to jedna z trudniejszych sztuk wokalnych. Jak pozostać sobą i jednocześnie być częścią chóru? Tego nauczysz się w Be Music. Podczas zajęć zespołu wokalnego poznasz walory swojego głosu, nauczysz się świadomego wykorzystywania jego brzmienia z zachowaniem indywidualności i niepowtarzalności, tak ważnej dla każdego wykonawcy.