NASZ ZESPÓŁ

Kim jesteśmy

Be Music to ludzie, którzy swoją pasją do muzyki postanowili zarażać innych. To profesjonaliści, których wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem w edukacji i na scenie sprawia, że nauka śpiewu, czy gry na instrumencie staje się prawdziwą przyjemnością.

Marta Jędrzejczyk

Pomysłodawca i założyciel BE MUSIC, Trener emisji głosu
tel. 663 834 553

Pedagog, muzyk, trener wokalny. Ukończyła klasę śpiewu solowego Szkoły Muzycznej II st. w Kielcach oraz studia magisterskie Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej.

Doświadczony nauczyciel muzyki – współpracowała z muzycznym przedszkolem „Nutka”, Szkołą Marzeń, stale z Centrum Kultury w Piasecznie. Odbyła wiele szkoleń doskonalących jej warsztat pracy. Certyfikowany trener wokalny Europejskiego Centrum Edukacji Wokalnej i Voice and More. Członek Stowarzyszenia Wokalistów Mix oraz stowarzyszenia IVTOM
(International Teacher Of Mix). Warsztat pracy nauczyciela śpiewu rozwija pod okiem Soni Lachowolskiej, Huberta Noe, Rocio Guitard, Danieli Stieff, Magdaleny Sekuły-Lemberger. Brała udział w licznych szkoleniach kierowanych do nauczycieli śpiewu oraz warsztatach dydaktycznych rozwoju muzycznego dzieci. Przez siedem lat piastowała stanowisko chórmistrza Kameralnego Chóru Quasi Coro.

„Codziennie przez kilka miesięcy stawiałam mały krok, aby zrozumieć to, co chcę w życiu robić. Śpiew to moja pasja, która stała się też zawodem. Nauczanie młodych wokalistów, prowadzenie grup wokalnych, to kolejne etapy mojego rozwoju muzycznego, źródło wiedzy i niekończącej się satysfakcji. Mam przy sobie rodzinę, wspaniałych, twórczych ludzi, którzy nie boją się nowych wyzwań i są dla mnie dużym wsparciem. Dziś mogę cieszyć się BE MUSIC. Mam nadzieję, że Wy – tak jak ja – znajdziecie tu źródło radości i spełnienia”.

Wokalistka w folk-rockowym zespole Łysa Góra (półfinaliści programu Mam Talent). Poszukiwaczka nowych możliwości kształcenia i rehabilitacji głosu. Miłośniczka białego głosu.tu

Sylwia Biernat

Altowiolistka, skrzypaczka, fidelistka,
kompozytorka

Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w klasie skrzypiec oraz Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie w klasie altówki.

Skrzypaczka, fidelistka i altowiolistka. Po mistrzowsku łączy różne style muzyczne od klasyki poprzez jazz, folk i rock. Na stałe związana z heavy-folkowym zespołem Łysa Góra. Pasjonatka nietuzinkowych instrumentów strunowych – fidel płocka, suka biłgorajska. 

Stawia na intuicyjne sposoby poznawania trudnego instrumentu, jakim są skrzypce. Uczy gry poprzez zabawę i stara się wpoić uczniom zamiłowanie do dźwięku i muzyki. Na zajęciach zaznajamia z utworami klasycznymi i popularnymi.

Elżbieta
Kalinowska

Trener emisji głosu, kompozytorka

Absolwentka Jazzu i Muzyki Estradowej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Dyrygentury, Jazzu i Edukacji Muzycznej na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.

Absolwentka SM I st. w klasie fortepianu. Aktywny pedagog i czynna wokalistka. Brała udział w wielu muzycznych projektach: koncert – „VII Radzymińskie Zaduszki Jazzowe”, koncert – „Brylanty bez kolczyka” – jazzowy wieczór w Biłgoraju, seria koncertów promujących książkę Dariusza Michalskiego „Piosenka Przypomni Ci….” organizowanych przez Instytut Teatralny w sekcji estrady ZASP w Warszawie.

Agnieszka Nowak

Muzyk wokalista, pedagog, trenerka wokalna

Absolwentka Jazzu i Muzyki Estradowej w PWSZ w Nysie w klasie wokalistyki jazzowej pod okiem dr hab. Ingi Lewandowskiej.

Od 2014 roku, poza wykonawstwem scenicznym, zajmuje się nauczaniem śpiewu i rozwijaniem w innych miłości do muzyki. Pierwsze muzyczne kroki stawiała w klasie klarnetu w szkole muzycznej I i II st. w Lublinie. Jednocześnie rozwijała pasje do śpiewu i teatru współtworząc spektakle teatru PUK PUK. Brała udział w licznych warsztatach, a także kursach mistrzowskich (m. in. z Kurtem Ellingiem), gdzie szlifowała swój warsztat. Jako kompozytorka i tekściarka rozwijała autorskie projekty KOI, MIRROR CODE i NABOSAKA. Przez wiele lat współpracowała z muzykami wrocławskiej sceny jazzowej. Od 2016 roku tworzy, uczy i mieszka w Warszawie.

Magdalena Dąbkowska

Geograf, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz reedukator

Od 10 lat pracuje z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Jest
miłośniczką fotografii, przyrody, gór, krawiectwa, poezji, ale pośród jej licznych
pasji największą z nich jest miłość do tańca i muzyki. Uwielbia poznawać nowe
techniki tańca, rozwijać się w tych już znanych i próbować gry na nowych
instrumentach. Praca z dziećmi jest dla niej przyjemnym wyzwaniem, dającym
mnóstwo radości i satysfakcji. Na spotkaniach zespołu wokalno- tanecznego zadba
o dobrą zabawę i przyjazną atmosferę.

Krystian Jędrzejczyk

Perkusista, aranżer, filolog

Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w klasie perkusji. Tytuł magistra filologii angielskiej uzyskał na Uniwersytecie Śląskim.

Od wielu lat łączy swoje pasje w pracy zawodowej. Prowadzi zajęcia muzyki w języku angielskim według autorskiego programu, które przeznaczone są dla dzieci w wieku szkolnym. Czynny muzyk. 

Perkusista i aranżer dwóch zespołów – Dive i Łysa Góra. Bas w Quasi Coro – Kameralnym Chórze Zapalonych w Śpiewaniu. Mentor i opiekun rockowego, młodzieżowego zespołu „No” Szkoły Marzeń. Od wielu lat prowadzi zajęcia perkusyjne podczas letnich warsztatów artystycznych. W swojej pracy stawia na profesjonalizm, uczciwość i dobrą zabawę.

Łukasz Mielko

Wokalista, trener emisji głosu
i interpretacji piosenki

Absolwent Jazzu i Muzyki Estradowej oraz Edukacji Artystycznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. 

Swoje umiejętności szkolił podczas licznych warsztatów, m.in.: Janice Borla Vocal Camp, Międzynarodowe Seminaria Naukowe Mix Singing, warsztaty oparte na metodzie Physiological Voice Training, Flow Phonation Seminar. Na stałe rozwija się pod czujnym okiem i uchem Magdy Sekuły-Lemberger i Huberta Noe, którzy są dla niego inspiracją do bycia dobrym, wyrozumiałym i zaangażowanym trenerem wokalnym, skupionym na indywidualnym podejściu do każdego ucznia.

Na co dzień wokalista i solista zespołu Sound’n’Grace, z którym występuje na największych scenach i festiwalach w Polsce (KFPP w Opolu, Sopot SuperHit Festiwal), a także w wielu produkcjach telewizyjnych (Xfactor, Voice of Poland, kabaretony, Taniec z Gwiazdami itp.).

Bartłomiej Hajkiewicz

Trener wokalny,
specjalista pracy w studio i realizacji dźwięku, kompozytor, aranżer i producent muzyczny

Absolwent Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Szczecinie, Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej PWSZ w Nysie w klasie wokalistyki jazzowej oraz Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku.

Pracował w berlińskiej telewizji dla dzieci, produkując polskie udźwiękowienie, piosenki, jingle itp. Jako trener śpiewu prowadził klasę wokalu w anglojęzycznej szkole Lingua Doctrine w Szczecinie. Współpracował z fundacją Camerata Varsovia jako trener i wykładowca. Jako muzyk wokalista i pedagog nieustannie rozwija swoje umiejętności, również na polu produkcji muzyki i realizacji nagłośnienia. Podczas zajęć, oprócz nauki emisji głosu i pracy nad utworami, chętnym proponuje teorię muzyki, zasady harmonii, kompozycję, zajęcia z kształcenia słuchu i produkcji muzycznej. Sądzi, że holistyczne podejście, systematyczna praca i otwarta atmosfera zajęć, to czynniki sukcesu pracy z uczniem.