NASZ ZESPÓŁ

Kim jesteśmy

Be Music to ludzie, którzy swoją pasją do muzyki postanowili zarażać innych. To profesjonaliści, których wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem w edukacji i na scenie sprawia, że nauka śpiewu, czy gry na instrumencie staje się prawdziwą przyjemnością.

Marta Jędrzejczyk

Pomysłodawca i założyciel BE MUSIC, Trener emisji głosu
tel. 663 834 553

Edukator, muzyk, trener wokalny. Ukończyła klasę śpiewu solowego Szkoły Muzycznej II st. w Kielcach, studia magisterskie Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej, podyplomowe studia Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna.

Doświadczony pedagog. Od lat współpracuje z placówkami oświatowymi i kulturalnymi na terenie miasta i gminy Piaseczno, gdzie jako certyfikowany instruktor zajęć gordonowskich prowadzi spotkania umuzykalniające dla niemowląt i małych dzieci, a także warsztaty muzyczne i wokalne dla młodzieży i dorosłych (m.in. Niepubliczne Przedszkole „ Nutka”, Szkoła Marzeń, International School, Centrum Kultury w Piasecznie).

Odbyła wiele szkoleń doskonalących warsztat pracy. Członek Stowarzyszenia Wokalistów Mix. Brała udział w licznych kursach kierowanych do nauczycieli śpiewu oraz warsztatach dydaktycznych rozwoju muzycznego dzieci. Przez siedem lat piastowała stanowisko chórmistrza Kameralnego Chóru Quasi Coro. Była wokalista folk-rockowego zespołu Łysa Góra.

Jej pasją jest nauczanie, śpiew i rozwijanie zdolności muzycznych zarówno u dzieci jak i dorosłych. Wyznaje zasadę, że śpiew/gra na instrumencie jest procesem holistycznym, obejmującym całe ciało wraz z aspektami psychicznymi. Dlatego w swej pracy integruje wszystkie dostępne narzędzia z możliwościami i potrzebami ucznia, aby uzyskać zdrowy – prawdziwy głos/dźwięk, tak ważny w pracy nad samoświadomością i samoakceptacją.

Pasjonatka zdrowego trybu życia. Zakochana w jodze.

Prywatnie mama czternastoletniego Tymona i trzyletniej Kaliny oraz żona szalonego perkusisty.

Krystian Jędrzejczyk

Perkusista, aranżer, filolog
Tel. 783 747 134

Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w klasie perkusji. Tytuł magistra filologii angielskiej uzyskał na Uniwersytecie Śląskim.

Od wielu lat łączy swoje pasje w pracy zawodowej. Prowadzi zajęcia muzyki w języku angielskim według autorskiego programu, które przeznaczone są dla dzieci w wieku szkolnym. Czynny muzyk. 

Perkusista i aranżer dwóch zespołów – Dive i Łysa Góra. Bas w Quasi Coro – Kameralnym Chórze Zapalonych w Śpiewaniu. Mentor i opiekun rockowego, młodzieżowego zespołu „No” Szkoły Marzeń. Od wielu lat prowadzi zajęcia perkusyjne podczas letnich warsztatów artystycznych. W swojej pracy stawia na profesjonalizm, uczciwość i dobrą zabawę.

Elżbieta
Kalinowska

Trener emisji głosu, kompozytorka

Absolwentka Jazzu i Muzyki Estradowej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Dyrygentury, Jazzu i Edukacji Muzycznej na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.

Absolwentka SM I st. w klasie fortepianu. Aktywny pedagog i czynna wokalistka. Brała udział w wielu muzycznych projektach: koncert – „VII Radzymińskie Zaduszki Jazzowe”, koncert – „Brylanty bez kolczyka” – jazzowy wieczór w Biłgoraju, seria koncertów promujących książkę Dariusza Michalskiego „Piosenka Przypomni Ci….” organizowanych przez Instytut Teatralny w sekcji estrady ZASP w Warszawie.

Sylwia Biernat

Altowiolistka, skrzypaczka, fidelistka,
kompozytorka

Absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w klasie skrzypiec oraz Uniwersytetu Muzycznego im. F. Chopina w Warszawie w klasie altówki.

Skrzypaczka, fidelistka i altowiolistka. Po mistrzowsku łączy różne style muzyczne od klasyki poprzez jazz, folk i rock. Na stałe związana z heavy-folkowym zespołem Łysa Góra. Pasjonatka nietuzinkowych instrumentów strunowych – fidel płocka, suka biłgorajska. 

Stawia na intuicyjne sposoby poznawania trudnego instrumentu, jakim są skrzypce. Uczy gry poprzez zabawę i stara się wpoić uczniom zamiłowanie do dźwięku i muzyki. Na zajęciach zaznajamia z utworami klasycznymi i popularnymi.

Agnieszka Nowak

Muzyk wokalista, pedagog, trenerka wokalna

Absolwentka Jazzu i Muzyki Estradowej w PWSZ w Nysie w klasie wokalistyki jazzowej pod okiem dr hab. Ingi Lewandowskiej.

Od 2014 roku, poza wykonawstwem scenicznym, zajmuje się nauczaniem śpiewu i rozwijaniem w innych miłości do muzyki. Pierwsze muzyczne kroki stawiała w klasie klarnetu w szkole muzycznej I i II st. w Lublinie. Jednocześnie rozwijała pasje do śpiewu i teatru współtworząc spektakle teatru PUK PUK. Brała udział w licznych warsztatach, a także kursach mistrzowskich (m. in. z Kurtem Ellingiem), gdzie szlifowała swój warsztat. Jako kompozytorka i tekściarka rozwijała autorskie projekty KOI, MIRROR CODE i NABOSAKA. Przez wiele lat współpracowała z muzykami wrocławskiej sceny jazzowej. Od 2016 roku tworzy, uczy i mieszka w Warszawie.

Magdalena Gajda

Instruktor zajęć rytmicznych, pedagog, animator

Studiowała pedagogikę w Wyższej Szkole Wszechnica Polska. Ukończyła szkołę muzyczną w klasie fortepianu, kontynuując dalszą naukę w Pracowni Muzycznej. 

Pracuje z dziećmi od wielu lat, jako instruktor zajęć rytmicznych w Piaseczyńskich i Warszawskich przedszkolach. Była animatorką imprez dziecięcych, aktorką w spektaklach skierowanych do najmłodszych. Od lat jej wielką pasją jest muzyka i teatr. Ukończyła kurs muzykoterapii i aktywnego słuchania muzyki wg Batti Strauss. Nadal doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w licznych kursach i warsztatach muzycznych. Miła, otwarta, ciepła osoba. Doświadczony pedagog. Tworzy choreografię i oprawę muzyczną do wielu przedszkolnych przedstawień. Opierając się na uważnej obserwacji i wieloletnim doświadczeniu pedagogicznym, pracuje z przedszkolakami, wprowadzając ich w magiczny świat muzyki i pomaga stawiać ”pierwsze palce” na klawiaturze.

Łukasz Mielko

Wokalista, trener emisji głosu
i interpretacji piosenki

Absolwent Jazzu i Muzyki Estradowej oraz Edukacji Artystycznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. 

Swoje umiejętności szkolił podczas licznych warsztatów, m.in.: Janice Borla Vocal Camp, Międzynarodowe Seminaria Naukowe Mix Singing, warsztaty oparte na metodzie Physiological Voice Training, Flow Phonation Seminar. Na stałe rozwija się pod czujnym okiem i uchem Magdy Sekuły-Lemberger i Huberta Noe, którzy są dla niego inspiracją do bycia dobrym, wyrozumiałym i zaangażowanym trenerem wokalnym, skupionym na indywidualnym podejściu do każdego ucznia.

Na co dzień wokalista i solista zespołu Sound’n’Grace, z którym występuje na największych scenach i festiwalach w Polsce (KFPP w Opolu, Sopot SuperHit Festiwal), a także w wielu produkcjach telewizyjnych (Xfactor, Voice of Poland, kabaretony, Taniec z Gwiazdami itp.).

Bartłomiej Hajkiewicz

Trener wokalny,
specjalista pracy w studio i realizacji dźwięku, kompozytor, aranżer i producent muzyczny

Absolwent Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Szczecinie, Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej PWSZ w Nysie w klasie wokalistyki jazzowej oraz Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku.

Pracował w berlińskiej telewizji dla dzieci, produkując polskie udźwiękowienie, piosenki, jingle itp. Jako trener śpiewu prowadził klasę wokalu w anglojęzycznej szkole Lingua Doctrine w Szczecinie. Współpracował z fundacją Camerata Varsovia jako trener i wykładowca. Jako muzyk wokalista i pedagog nieustannie rozwija swoje umiejętności, również na polu produkcji muzyki i realizacji nagłośnienia. Podczas zajęć, oprócz nauki emisji głosu i pracy nad utworami, chętnym proponuje teorię muzyki, zasady harmonii, kompozycję, zajęcia z kształcenia słuchu i produkcji muzycznej. Sądzi, że holistyczne podejście, systematyczna praca i otwarta atmosfera zajęć, to czynniki sukcesu pracy z uczniem.