Gra na instrumentach

Rozwijaj się i zmieniaj świat!

Najgorsze co możesz w życiu zrobić, to nie rozwijać swoich zdolności. Pamiętaj, to co potrafisz jest Twoim skarbem, który będzie owocował w późniejszym życiu. Nigdy nie wiesz, kiedy będziesz tego potrzebować. 

Publiczność czeka

Dwa razy w roku organizujemy koncerty naszych uczniów, aby mogli sprawdzić się przed szerszą publicznością,
a pod koniec każdego roku dajemy możliwość nagrania piosenki w profesjonalnym studio.

Pianino

Chyba każdy potrafi zagrać „wlazł kotek na płotek”. Zawsze można nauczyć się więcej! Gra na pianinie wcale nie jest taka trudna. Trenerzy Be Music pomogą Ci nauczyć się czytać nuty, składać je w całość melodii. Gra na pianinie bardzo przydaje się jako akompaniament śpiewu. Dlatego, jeżeli chcesz nauczyć się samodzielnie grać, koniecznie do nas zadzwoń. W programie: nauka gry z nut, tworzenie akompaniamentów. Utwory klasyczne i rozrywkowe. Poprawna postawa i pozycja ręki. Z Be Music poznasz podstawy harmonii , przyswoisz niezbędne wiadomości o muzyce. Wszystko to pod czujnym okiem doświadczonych nauczycieli.

Czas trwania lekcji do wyboru:

Gitara

Któż z nas choć raz w życiu nie marzył żeby grać na gitarze? Przy ognisku do piosenki, nauczyć się najlepszych riffów Metalicy, a może pięknych melodii Claptona…marzenia się spełniają. W programie: podstawy gry z nut, akordami i przy pomocy tabulatury. Tworzenie własnych akompaniamentów (aranżacji) do znanych utworów, jak i autorskich piosenek. Gitara klasyczna, akustyczna i elektryczna pod opieką doświadczonych muzyków. Naszym zadaniem będzie ułożenie programu dopasowanego do Twoich potrzeb i preferencji muzycznych.

Czas trwania lekcji do wyboru:

Perkusja

To nie zajęcia dla ludzi z wrażliwym słuchem. Tu nauczysz się podstaw gry, będziesz wykonywał całe mnóstwo ćwiczeń koordynacyjnych, rozwiniesz prędkość i technikę gry. Dowiesz się jak pracować z metronomem i akompaniamentem gitarzysty. Dla najwytrwalszych tajniki podwójnej stopy i czytanie nut. Wszystko to pod okiem doświadczonych, wykwalifikowanych i czynnych zawodowo perkusistów. Lekcja nauki gry na instrumencie w Be Music trwa 30, 45 lub 60 min. Jest to czas, w którym nauczyciel poświęca uwagę i wiedzę, całkowicie Tobie, abyś z dnia na dzień stawał się coraz lepszy i mógł cieszyć się efektami swojej pracy.

Czas trwania lekcji do wyboru:

Skrzypce

Nauka gry na skrzypcach dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia skierowane są do osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę ze skrzypcami, jak również do bardziej zaawansowanych uczestników chcących doskonalić swój warsztat. Podczas zajęć oprócz rozwijania techniki gry na instrumencie, poznawania podstaw zapisu nutowego i zasad muzyki, ćwiczy się słuch, koordynację ruchową oraz pamięć. Uczestnicy rozwijają wrażliwość i poczucie estetyki. Czas zajęć oraz program jest dopasowany to możliwości koncentracji i potrzeb uczestnika. Wiele radości dają uczestnikom koncerty, które motywują do dalszej pracy i budują pozytywną samoocenę.

Czas trwania lekcji do wyboru: