Strefa malucha

Muzyka to radość i Rozwój

Dzieci, które biorą lekcje muzyki przed ukończeniem 6 roku życia mają lepiej rozwiniętą pamięć i to nie tylko do dźwięków, ale także do matematyki czy języków.

Hopsasa dla Bobasa

To wyjątkowe zajęcia umuzykalniające dla maluchów w wieku od 1,5 do 3 lat. Rymowanki, śpiewanki, gra na instrumentach, pląsy małych stópek, niespodzianki i aktywność rączek to tylko część świata zabawy, do którego zapraszamy wszystkie Bobasy wraz z ich Rodzicami.

  • Czas trwania 40 min. koszt 100 zł miesięcznie ( 4 spotkania)
  • Piaseczno, Przystanek Kultura, Plac ul. Piłsudskiego 9 czwartek, w godzinach 9.00-10.45
  • Józefosław, Klub Kultury, ul. Urocza 14 wtorek, w godzinach 9.30-10.15
Agata Sklojd – mama Jacka

Zajęcia dla maluchów są naprawdę wyjątkowe. Moje dziecko zachowuje się na nich w większości przypadków jak dzikus - prowadząca z Be Music Centrum Rozwoju Muzycznego jest jednak na tule cudowna, że pozwala mu się wyszaleć i umie zaangażować w zabawę. Gramy, śpiewamy, skaczemy, zamieniamy się w ptaki a na koniec zawsze jakaś praca plastyczna: cudnie jest!

Magdalena Jagiełło – opiekunka Emilki​

Zaangażowanie, profesjonalizm i świetne podejście do maluchów. Prowadząca to wulkan energii z głową pełną pomysłów. Wspólne tańce i śpiewy z maluchami to bardzo pożyteczny i miło spędzony czas.

Magda Krupa – mama Szymona

Chciałam baaaaardo podziękować Pani Marcie Jędrzejczyk za Super Extra Fajne zajęcia HOPSASA. Mamy, Babcie, Ciocie, Nianie!!! Jeśli macie ochotę spędzić miło czas z Waszymi małymi pociechami a dodatkowo zadbać o ich rozwój społeczno-muzykalno-plastyczny to gorąco polecam!

previous arrow
next arrow
Slider