NASZ ZESPÓŁ

JAK SIĘ ZACZĘŁO

Nasza historia

Dawno, dawno temu...kiedy miałam siedem lat, nauczycielka zapytała mnie kim chcę zostać w przyszłości. Odpowiedziałam piosenkarką (to były czasy, kiedy nie było jeszcze wokalistek ;-)). Przez całe życie muzyka była blisko mnie... Gdy chodziłam z cioteczką Jilly na próby zespołu pieśni i tańca, co rusz zakochując się w nowym serdaku, pięknych butach lub tancerzu. W niekończących się próbach chóru szkolnego, w szkole muzycznej, która okazała się zamachem na dawno wyznaczony cel ...i wreszcie na studiach. Gdy dobrnęłam do końca edukacji nie wiedziałam po co to robię. Na szczęście muzyka nie opuszcza tych, co ją kochają.

Pewnego dnia, po kilku latach życiowej dezorientacji (nie mylić z bezczynnością), wstałam z łóżka i wiedziałam, że od teraz będzie inaczej. Codziennie przez kilka miesięcy stawiałam mały krok, aby zrozumieć to, co chcę w życiu robić. Śpiew to moja pasja, która stała się też zawodem. Nauczanie młodych wokalistów, prowadzenie grup wokalnych to kolejne etapy mojego rozwoju muzycznego, źródło wiedzy i niekończącej się satysfakcji. Mam przy sobie rodzinę, wspaniałych, twórczych ludzi, którzy nie boją się nowych wyzwań i są dla mnie dużym wsparciem. Dziś mogę cieszyć się BE MUSIC. Mam nadzieję, że Wy- tak jak ja- znajdziecie w nim/niej źródło radości i spełnienia.

Marta Jędrzejczyk

BE MUSIC

Nasz zespół

Be music to ludzie, którzy swoją pasją do muzyki postanowili zarażać innych. To profesjonaliści, których wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem w edukacji i na scenie sprawia, że nauka śpiewu, tańca czy gry na instrumencie staje się prawdziwą przyjemnością.

 

Marta Jędrzejczyk

Pomysłodawca i założyciel BE MUSIC, Trener emisji głosu

663 834 553


Pedagog, muzyk, trener wokalny. Ukończyła klasę śpiewu solowego Szkoły Muzycznej II st. w Kielcach, studia magisterskie Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej.

Doświadczony nauczyciel muzyki- współpracowała z muzycznym przedszkolem "Nutka", Szkolą Marzeń, stale z Centrum Kultury w Piasecznie. Odbyła wiele szkoleń doskonalących jej warsztat pracy. Certyfikowany trener wokalny Europejskiego Centrum Edukacji Wokalnej i Voice and More. Członek Stowarzyszenia Wokalistów Mix oraz stowarzyszenia IVTOM ( International Teacher Of Mix). Warsztat pracy nauczyciela śpiewu rozwija pod okiem Soni Lachowolskiej, Huberta Noe, Rocio Guitard, Danieli Stieff. Brała udział w licznych warsztatach dydaktycznych rozwoju muzycznego dzieci.

"Codziennie przez kilka miesięcy stawiałam mały krok, aby zrozumieć to, co chcę w życiu robić. Śpiew to moja pasja, która stała się też zawodem. Nauczanie młodych wokalistów, prowadzenie grup wokalnych to kolejne etapy mojego rozwoju muzycznego, źródło wiedzy i niekończącej się satysfakcji. Mam przy sobie rodzinę, wspaniałych, twórczych ludzi, którzy nie boją się nowych wyzwań i są dla mnie dużym wsparciem. Dziś mogę cieszyć się BE MUSIC. Mam nadzieję, że Wy- tak jak ja- znajdziecie w nim/niej źródło radości i spełnienia".

Założycielką Quasi Coro – Kameralnego Chóru Zapalonych w Śpiewaniu. Wokalistka w folk- rockowym zespole Łysa Góra ( półfinaliści programu Mam Talent). Poszukiwaczka nowych możliwości kształcenia i rehabilitacji głosu.

Krystian Jędrzejczyk

Perkusista, aranżer, filolog

783 747 134


Absolwent Panstwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w klasie perkusji. Tutuł magistra filologii angielskiej uzyskał na Uniwersytecie Śląskim.

Od wielu lat łączy swoje pasje w pracy zawodowej. Prowadzi zajęcia muzyki w języku angielskim według autorskiego programu, które przeznaczone są dla dzieci w wieku szkolnym. Czynny muzyk.

Perkusista i aranżer dwóch zespołów -Dive i Łysa Góra. Bas w Quasi Coro- Kameralnym Chórze Zapalonych w Śpiewaniu. Mentor i opiekun rockowego, młodzieżowego zespołu „ No” Szkoly Marzeń. Od wielu lat prowadzi zajęcia perkusyjne podczas letnich warsztatów artystycznych. W swojej pracy stawia na profesjonalizm, uczciwość i dobrą zabawę.

Elżbieta Kalinowska

Trener emisji głosu


Absolwentka Jazzu i Muzyki Estradowej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Dyrygentury, Jazzu i Edukacji Muzycznej na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.

Absolwentka SM I st. w klasie fortepianu. Aktywny pedagog i czynna wokalistka. Brała udział w wielu muzycznych projektach: koncert - „VII Radzymińskie Zaduszki Jazzowe” koncert - „Brylanty bez kolczyka” - jazzowy wieczór w Biłgoraju seria koncertów promujących książkę Dariusza Michalskiego „Piosenka Przypomni Ci....” organizowanych przez Instytut Teatralny w sekcję estrady ZASP w Warszawie

Łukasz Mielko

Wokalista, trener emisji głosu i interpretacji piosenki


Absolwent Jazzu i Muzyka Estradowej oraz Edukacja Artystyczna na na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Swoje umiejętności wokalne rozwijał na wielu warsztatach i kursach, takich jak: Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe Cho-Jazz w Chodzieży, czy Janice Borla Vocal Camp w Neperville. Od blisko 5 lat śpiewa w chórze Sound'n'Grace, z którym m.in. występuje na największych festiwalach w Polsce (KFPP w Opolu, Sopot SuperHit Festiwal), a także w wielu produkcjach telewizyjnych (Xfactor, Voice of Poland, kabaretony, Taniec z Gwiazdami itp.).

Magdalena Gajda

Instruktor zajęć rytmicznych, pedagog, animator


Studiowała pedagogikę w Wyższej Szkole Wszechnica Polska. Ukończyła szkołę muzyczną w klasie fortepianu, kontynuując dalszą naukę w Pracowni Muzycznej..

Pracuje z dziećmi wiele lat, jako instruktor zajęć rytmicznych w wielu Piaseczyńskich i Warszawskich przedszkolach. Była animatorką imprez dziecięcych, aktorką w spektaklach skierowanych do najmłodszych. Od lat jej wielką pasją jest muzyka i teatr. Ukończyła kurs muzykoterapii i aktywnego słuchania muzyki wg Batti Strauss. Nadal doskonali swoje umiejętności uczestnicząc w licznych kursach i warsztatach muzycznych Miła, otwarta, ciepła osoba. Doświadczony pedagog. Tworzy choreografię i oprawę muzyczną do wielu przedszkolnych przedstawień. Opierając się na uważnej obserwacji i wieloletnim doświadczeniu pedagogicznym pracuje z przedszkolakami wprowadzając ich w magiczny świat muzyki i pomaga stawiać” pierwsze palce” na klawiaturze.