ODZYSKAJ JEDNOŚĆ DZIĘKI JODZE


Joga to starożytna tradycja i wiedza, która od ponad 5000 lat pomaga ludziom w odzyskaniu wewnętrznej równowagi życiowej. Nie jest to religia, ani praktyka mistyczna. Samo słowo joga oznacza powrót do jedności, integrację, połączenie. Mówi o tym, że ciało i umysł są ze sobą połączone i wzajemnie na siebie oddziałują – jedno jest lustrzanym odbiciem drugiego. Joga przez wykorzystanie technik oddechowych i pozycji ciała prowadzi do harmonii ciała, umysłu i oddechu. Praktyka jogi daje efekty już po kilku tygodniach:

• usuwa napięcia mięśniowe i emocjonalne
• wzmacnia odporność fizyczną, psychiczną i immunologiczną
• zwalcza i zapobiega powstawaniu bólów kręgosłupa i stawów
• przywraca właściwą postawę, spokojny sen, przeciwdziała stresowi
• pomaga w stanach depresyjnych

Zajęcia jogi trwają u nas 90 minut. Każda sesja kończy się głęboką relaksacją. Prosimy, abyś wyposażył się w wygodny strój, który nie będzie krępował ruchów i w którym czujesz się dobrze. Buty będą zbędne- ćwiczymy boso. Przynieś ręcznik. Maty i wszelkie potrzebne pomoce znajdziesz na miejscu.


Karnet 4 wejścia – 130 zł (do wykorzystania w ciągu miesiąca);


Karnet 8 wejść – 190 zł (do wykorzystania w ciągu miesiąca);


Jednorazowe wejście – 40 zł.

Dorota Pora-Żurawska


Dyplomowany nauczyciel jogi Iyengara w stopniu Introductory II i członek Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara (PSJI). Posiada uprawnienia państwowe Ministra Sportu i Turystyki do prowadzenia zajęć jogi, ukończyła kurs instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością Fitness Ćwiczenia Psychofizyczne - Joga pod kierunkiem prof. Janusza Szopy.

Magister sztuki. Nauczyciel plastyki. Mama dwójki dzieci. Jej przygoda z jogą zaczęła się w 2006 roku. Uczęszczała na zajęcia jogi do różnych szkół i różnych nauczycieli w Warszawie. W 2009 ukończyła kurs pod kierunkiem prof. Janusza Szopy. W 2011 rozpoczęła kurs nauczycielski u Romka Grzeszykowskiego , który ukończył się zdanym egzaminem w 2015 r.

Sama o jodze mówi: „Jestem szczęśliwa, że trafiłam na tę ścieżkę. Spotkałam wielu ciekawych ludzi z niesamowitą energią, nabieram dystansu do siebie i świata, a studiując pozycje jogi, moje ciało staje się sprawniejsze a umysł spokojniejszy”.